Cena od 14 120 €
Cena od 14 450 €
Cena od 23 125 €
Cena od 19 990 €
Cena od 22 210 €
Cena od 27 050€
Cena od 55 870 €

Martin

MIKONA s.r.o.

prevádzka Martin
Priekopská 32
036 08 Martin

PREDAJ VOZIDIEL
pondelok - piatok: 08:00-16:30
sobota: zatvorené
nedeľa: zatvorené

SERVIS VOZIDIEL A PREDAJ NÁHRADNÝCH DIELOV
pondelok - piatok: 07:00-16:00 hod.
sobota: zatvorené
nedeľa: zatvorené

O nás

Veríme, že každý z Vás spoločnosť MIKONA, s. r. o. dobre pozná. Sme na trhu už viac ako 25 rokov a za ten čas sme stihli vybudovať jednu z najväčších sietí pneuservisov na Slovensku. Sme vždy blízko – ak nie priamo vo vašom meste, tak celkom určite hneď vedľa. V súčasnosti máme až 27 vlastných pobočiek a ďalších 10 partnerských. Spolu teda 37 miest, kde sa postaráme o vaše auto.
Pneuservis, predaj automobilov, autoservis či autoumývareň, to je len málo z toho, čo vám môžeme ponúknuť
MIKONA, s. r. o. ako prvá priniesla na Slovensko značku MICHELIN a dnes zastupuje tie najprestížnejšie ako CONTINENTAL, BRIDGESTONE, GOODYEAR, či PIRELLI. Predávame iba overené pneumatiky homologované pre európsky trh a na prvom mieste je u nás kvalita. Pneumatiky si u nás môžete objednať priamo na predajni alebo cez e-shop. K tovaru vám pribalíme aj službu, a tak odídete určite prezutí, vyvážení a najmä spokojní.
MIKONA, s. r. o. prevádzkuje sieť maloobchodných predajní, kde sa zamestnanci venujú prevažne koncovým zákazníkom, no zastupuje aj segment B2B. Našimi dlhoročnými partnermi sú najväčšie leasingové spoločnosti na Slovensku, ktoré často spravujú aj viac ako 4000 áut.Problém nám nerobí ani uskladnenie pneumatík, full service služby, hromadná či elektronická fakturácia.
Mikona je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001 a systémom manažmentu kvality sa riadime nielen na papieri, ale hlavne v každodennom živote firmy.
Na trhu sme od roku 1992. Náš trhový podiel v segmente pneu predstavuje na Slovensku cca 25%. Naše podnikanie už prerástlo hranice do 3 okolitých krajín (Česko, Maďarsko, Poľsko). V súčasnosti máme 25 vlastných prevádzok a približne 20 partnerských. Máme viac ako 15 000 verných zákazníkov. Tiež máme najväčší sklad pneumatík na Slovensku (osobné, nákladné, motorkové, agro, špeciálne, stavebné pneu, atď.), ktoré dokážeme okamžite expedovať už do 24 hodín.
V roku 2002 sme sa stali importérom značky SUBARU a neskôr nám pribudli ešte predajné miesta SUZUKI v Bratislave a v Martine a OPEL v Českej republike.
Tiež sme zorganizovali tri ročníky MIKONA RALLY Bratislava, ktoré sme dotiahli až na úroveň Majstrovstiev Európy FIA.

Štruktúra MIKONA GROUP:
divízia PNEU
divízia SLUŽBY
divízia AUTOMOBILY (Suzuki, Subaru, Opel)
divízia VÝROBA (lisovaná technická guma, kovovýroba, miešanie gumových zmesi)
divízia SKI (Kohútka)
divízia ENERGO (fotovoltaické elektrárne)
ostatné činnosti (nájmy, handling)

Galéria

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.